Kola ligy 2018

2018.08.10 8.kolo Martinov

První srpnové kolo letošního již čtvrtého ročníku NHHL si na starost vzali hasiči z Martinova. V Martinově se noční soutěž odehrává v místním areálu firmy a běhá se komplet celá na asfaltu jako jediná v celém seriálu ligových kol NHHL. Většina družstev se na této trati obává různých zranění, ale zase je Martinovská trať velice rychlá. Do Martinova přijelo poměřit své síly 21 mužských družstev a 8 ženských. Jak se na Martinovském asfaltu družstvům dařilo?

Celou soutěž dokázali vyhrát muži ze Svinova s perfektním časem 14,49 s. Druhou příčku obsadili muži z Kozmického Céčka s výsledný časem 14,58s. Třetí příčka patřila mužům z Pustkovce, kteří zaběhli svůj útok za 15,25. Muži z Kozmic C jsou tak jediné ligové družstvo, které se dostalo do první trojky. Nejrychlejším proudařem večera se stal sprinter z Děhylova, který běžel na pravý terč a shodil ho v čase 14,22s. V tabulce se sečtenými body to máme následovně. První stále zůstávají muži z Děhylova, kteří mají 139 bodů. Druzí jsou muži ze Služovic s 128 body a na třetí místo se nám vyhoupli muži z Kozmic C, kteří mají aktuálně 121bodů.

Ženskou kategorii ovládly ženy z Kozmic, které s výsledným čase 17,26 vyhrály o více než vteřinu před druhýma holkama z Martinova, které si do výsledkové tabule zapsaly čas 18,3s. Třetí příčka patřila ženám ze Závady, které svůj pokus ukončily časem 18,35s. Nejrychlejší proudařka večera běžela na pravém proudu s týmem Kozmic a svůj terč shodila v čase 16,82s. V ligové tabulce máme body rozděleny takto. První jsou ženy z Kozmic, které na svém kontě mají 91 bodů. Druhé jsou holky ze Závady s 87 body a třetí příčka stále patří holkám z Markvartovic, které mají na svém kontě 80 bodů.

Komu se v Martinově dařilo a komu se to naopak nepovedlo? Smolaři tohoto kola jsou v mužské kategorii jistě muži z Kozmic A a ze Závady. Při Závadském pokusu se nepodařilo našroubovat koš a rozhodčím tak bylo vyhodnoceno, že je pokus neplatný. Kluci z Kozmic A, běželi hned dvakrát, protože při prvním pokusu jim praskla hadice. Ale ani na podruhé se na ně neusmálo štěstí, když je hned při příchodu na základnu začal skrápět déšť. Vlevo sestříknuto za 14,79 bohužel pravý terč zůstal neshozený. V ženské kategorii jsou to jistě holky z Markvartovic, které letos útočily na první místo v lize, ale poslední dvě kola se jim moc nepovedla. V Martinově pravá proudařka nestihla zakleknout a ošklivě se povozila na hadici (snad její zranění nejsou vážná). A dalšími smolařkami jsou holky z Píště, levý terč zastavil časomíru v hodnotě 17,78, ale bohužel pravý terč i přes velkou snahu holek útok dokončit se shodit nepodařilo, a tak si všechna tato družstva odvážejí pouze 5 bodů. Štístka tohoto kola jsou určitě muži z Kozmic C, kteří se jako jediní z ligových teamu dostali na bednu a navíc je to již třetí kolo za sebou, kdy si zapisují do tabulky plný počet bodů. Pak to jsou muži z Děhylova, u kterých to však letos není velkým překvapením, že jsou na předních příčkách. A za štístka můžeme považovat také Bělské družstvo mužů, kterým se konečně povedl pěkný útok. V ženské kategorii musíme brát za štístka vítězky tohoto kola, ženy z Kozmic, ale také domácí družstvo žen, které dokázalo na své trati, že zná každý její kousek a umí zde zabodovat.

Attachments:
Download this file (celkove-vysledky-souteze_Martinov.pdf)celkove-vysledky-souteze_Martinov.pdf[ ]382 kB

2018.07.27 7.kolo Bělá

Poslední červencový pátek nás čekalo 7. kolo NHHL, které se tradičně odehrálo v Bělé. 27.7. nás čekal krásný letní večer na Bělském hřišti, když v 10 hodin odstartovala místní noční soutěž, která je zařazená do NHHL. Jak již bylo zmíněno, jedná se o klasické hřišťové kolo. Náběh na trávě a základna na kobercích. Do Bělé přijelo celkem 38 družstev. 11 ženských a 27 mužských, kdo z nich se dostal na bednu?

První místo už podruhé za sebou patří družstvu Kozmice C, které pokořilo rekord tratě s časem 14,25s. Na bednu s dvojkou si vyskočili muži ze Svobody, kteří dokázali svůj útok zaběhnout s výsledným časem 14,50s. Medaile za třetí místo putují na Slovensko, konkrétně družstvu z Malé Bytče (14,86s). Mezi první tři se tedy dostal jen jeden ligový team. Nejrychlejším proudařem večera se stal pravý proudař, který běžel za Kozmické Céčko (14,22s). Jak se nám to vyvíjí v průběžné tabulce s body? První místo stále drží muži z Děhylova, kteří mají na svém kontě 120 bodů. Druhá příčka patří klukům ze Služovic se 116 body. A na třetím místě máme muže ze Závady, kteří mají bodů 102.

V ženské kategorii nám to dopadlo následovně. První místo obsadili holky z Malých Hoštic, které dosáhly času 17,73 veřin. Druhé místo patří holkám z Bohuslavic, které svůj útok dokončily s časem 18,34s. Pohár za třetí místo putuje ženám do Kozmic, které si zapsaly výsledný čas 18,54s. Nejrychlejší proudařkou Bělského večera se stala pravá proudařka z Malých Hoštic, která sestřikla svůj terč za rovných 17 vteřin. V tabulce s body to máme následovně. Po sedmém kole se na první místo dostaly holky z Kozmic a mají celkem 78 bodů. Druhá příčka patří ženám ze Závady, které nasbíraly 76 bodů. Na třetím místě máme děvčata z Markvartovic, které na svém kontě mají 75 bodů.

A ani v tomto kole nezapomeneme na kategorii štístka a smolaři. Smolaři tohoto kola jsou jednoznačně muži ze Vřesiny, kteří svůj útok nedokončili kvůli nezapojenému spoji c spojek pravého proudaře. A opět jsou v kategorii smolaři také muži ze Štěpánkovic, u kterých na základně zaváhal pravý proudař a nestihl tak doběhnout k čáře sestřiku, kluci tak dokončují s časem 29,97s i když vlevo to bylo za pěkných 15,91s. V ženské kategorii jsou smolařky doposud vedoucí ženy z Markvartovic, kterým prostříkala více než tři vteřiny vypůjčená pravá proudařka. Štístka tohoto kola jsou určitě muži z Kozmického céčka, kteří převedli absolutně perfektní útok a pokořili tak rekord tratě, navíc vyhráli druhý závod v pořadí. Dalšími štístky jsou muži z Děhylova, kteří sice končí šestí, ale berou body za druhé místo, protože se mezi ně a Kozmice C dostala spousta neligových družstev. V ženské kategorii za štístka volíme Bohuslavické ženy, které se opět po pár kolech dostávají na druhé místo a berou tak pořádnou dávku bodů do tabulky. No a samozřejmě vítězky tohoto kola z Malých Hoštic, které se díky ne moc podařeným předchozím kolům drží na 6. místě, ale v Bělé to holkám sedlo a odvážejí si konečně plný počet bodů.

Další kolo, které nás čeká je 8. kolo v Martinově na asfaltové trati.

Attachments:
Download this file (Výsledky Bělá NHHL 2018.pdf)Výsledky Bělá NHHL 2018.pdf[ ]388 kB

2018.07.13 5. kolo Závada

35 dní, tak dlouho jsme čekali na 5. kolo NHHL, které si pod svou záštitu vzal Sbor dobrovolných hasičů Závada. 13. 7. jsme se tedy všichni sešli na hřišti v Závadě, čímž se odstartovala série hřišťových soutěží, které nás teď čekají. Závadští hasiči jsou v pořádání soutěží již zběhlí profesionálové, přece jen se už jednalo o 17 ročník noční hasičské soutěže a to, uznejme, je opravdu pěkná historie. Na Závadské hřiště se sjelo celkem 23 mužských družstev a 9 ženských. Pojďme se tedy podívat, jak 5. kolo NHHL dopadlo.

V mužské kategorii nám opět potvrdili roli favorita muži z Děhylova, když dokázali páté kolo vyhrát s časem 15,08s. A Děhylovský pravý proudař si dokonce na své konto připsal titul nejrychlejšího shozu v mužské kategorii (14,42s). Pohár za druhé místo putoval do hasičárny ve Služovicích, zásluhou jejich mužů, kteří dokázali svůj útok dokončit v čase 15,88s. Třetí příčku obsadili muži z Bělé, kterým na to stačil výsledný čas 16,20s. Po pátém kole máme pořadí v celkové tabulce následující. Vede Děhylov s 96 body. Na druhé příčce máme Služovické muže, kteří mají bodů 81. A shodný počet bodů, tedy 73, mají týmy ze Závady a Kozmice A.

Ženskou kategorii opět ovládly už podruhé za sebou ženy z Kozmic s časem 17,34s. Zároveň jejich levá proudařka zvládla sestříknout terč ve své kategorii nejrychleji a převzala tak cenu za nejlepší sestřik soutěže, jenž měl hodnotu 17,13s. Pohár za druhé místo zůstal na domácí půdě. Holky ze Závady zaběhly povedený útok a ukázaly, že na svou trať mají natrénováno. Výsledný čas 18,11s. Třetí místo uchvátily děvčata z vedlejší vesnice, konkrétně ty Bělské. Stačil jim k tomu výsledný čas 18,46s. V průběžné tabulce bodů po 5. kole máme pořadí následující. Na první příčce se nám usadily ženy z Kozmic s 59 body. Druhé místo patří holkám z Markvartovic, které na svém kontě mají 56 bodů. A o dva body za nimi tedy s 54 body na třetí příčce se drží děvčata ze Závady. 

Jdeme na smolaře a štístka tohoto kola. Vezmeme to z té lepší stránky. Štístka tohoto kola jsou určitě muži z Děhylova, i když už asi nikoho nepřekvapí, že se drží na předních příčkách, zatím mají opravdu úctyhodnou šňůru perfektních umístění a tak je musíme zmínit. Druhé Služovice mají taky vzestupnou tendenci svých výkonů, takže jsme zvědavi, jak se jim povede v Bohuslavicích. Oba teamy z Bělé se umístili na třetích příčkách, což se jim letos zatím moc v sezoně nedaří, zejména muži se prozatím trápí, takže v Závadě si určitě spravili náladu. Říká se, že domácí soutěž se nevyhrává, holkám ze Závady to však uteklo o kousek a berou tak body za druhou příčku. Kozmické holky měly vstup do ligy na jejich poměry slabší, nicméně už vyhrály druhé kolo za sebou a v tabulce se tak dostaly na první příčku.

Kdo si bude ještě dlouhou chvíli pamatovat pátek 13. 7. 2018 jako smolný pátek? No budou to určitě oba mužské týmy z Kozmic. Při pokusu A teamu se na rozdělovači nepodařilo zapojit c spojku pravého proudaře a naopak při pokusu družstva C se nepovedlo pravému proudaři sestřiknout terč. Obě družstva si tedy za N připisují pouze 5 bodů. Dalším smolařem jsou určitě domácí muži. Zaváhání béčkaře na spojce c levého proudaře je bude stát hodně bodů. V ženské kategorii jsou smolařkami holky z Makrvartovic, respektive vypůjčená proudařka na levém proudu, která na základně zacvakala, a pak už se ji to nepodařilo doběhnout. Holky tedy končí na posledním místě.

Hned tento pátek se můžeme vidět na šestém kole NHHL v Bohuslavicích.

2018.06.08 4. kolo Markvartovice

Minulý pátek se konala opět jedna z nejoblíbenějších soutěží NHHL, což jasně dokazují také každoroční ankety, kde se tato soutěž umisťuje vždy na předních příčkách. Markvartovičtí hasiči se každoročně snaží svou soutěž absolutně vyšperkovat, o čemž svědčí naprosto perfektně připravená trať, krásná základna nebo letošní pouštění mlhy při dokončení útoků jednotlivých družstev.

Letos zavítalo do Markvartovic 24 mužských družstev a 11 družstev žen. Jak tato soutěž před dlouhou pauzou v NHHL dopadla?

V mužské kategorii si opět vyskočili na bednu s číslem 1. muži z Děhylova. Dosáhli toho časem 14,669s. Muži z Děhylova se už potřetí za sebou dostali do top 3 (první místo v Děhylově, druhé místo v Darkovicích a opět první místo v Markvartovicích) a tak to vypadá, že cestu za obhajobou titulu zahájili hned od začátku tohoto ročníku. Druhé místo si v Markvartovicích vysloužili muži z Bohuslavic za svůj útok s konečným časem 14,992s. A trojku nejlepších uzavírají Kozmice A s výsledným časem 15,207s. Nejrychlejší shoz při dokončeném útoku předvedl levý proudař při pokusu družstva Kozmice A (14,467s).

V celkové tabulce se nám tak na prvním míst osamostatnil Děhylov s osmibodovým náskokem na druhé Kozmické Áčko, které má 68 bodů. Třetí místo po čtvrtém kole okupuje Závada s 63 body.

Ženskou kategorii ovládly ženy z Kozmic, jejich výsledný čas je 17,394s. S pohárem za druhé místo opouštěly Markvartovickou soutěž ženy z Bohuslavic (17,671s). Třetí příčku této soutěže obsadily ženy ze Svinova s časem 17,732s. Nejrychlejší proudařka běžela opět na levém proudu a opět to bylo při pokusu žen z Markvartovic (16,868s).

Tabulka součtů bodů po čtvrtém kole nám ukazuje, že první místo patří holkám z Markvartovic, které mají prozatím 50 bodů. Druhé místo patří Kozmickým ženám, které prozatím nasbíraly 46 bodů. Na třetí příčce se nám zatím drží děvčata ze Závady, které mají bodů 42.

Dnes začneme smolařema, kterých v tomto kole je opět hodně. Muži ze Štěpánkovic, kteří sice svůj útok dokončili, ale kvůli přešlapu proudaře bohužel odcházejí s eNkem. Kozmice C, na pravém proudu jeden z nejrychlejších sestřiků, ale bohužel levý terč se shodit nepovedlo, a tak si tento tým zapisuje pouhých 5 bodů do tabulky. Vřesinští muži sice letošní ročník rozjeli velmi pěkně, nicméně poslední dvě soutěže vždy uzavírají výsledkovou listinu, a tak si už podruhé letos vysloužili titul smolař soutěže. A v neposlední řadě zde musíme zmínit muže z Markvartovic, kteří loňskou domácí soutěž vyhráli, letos se jim útok nepovedl, kvůli rozpojenému Béčku. V ženské kategorii jsou smolařkami ženy z Píště a Malých Hoštic, když jejich proudařky předvedly více než 1,5 vteřinové prostřiky. 

Za štístka tohoto kola musíme jednoznačně považovat obě družstva z Bohuslavic. Muži předvedly velmi pěkný útok a letos poprvé se dostali pod hranici 15 vteřin a končí tedy na druhém místě. Stejnou příčku si vysloužily jejich děvčata, která se ke své velké radosti dostala pod hranici 18 vteřin.

Attachments:
Download this file (Výsledky Markvartovice.pdf)Výsledky Markvartovice.pdf[ ]384 kB

2018.06.01 3. kolo Darkovice

První červnový den nám vyšel na pátek, a to znamená jediné, koná se další kolo NHHL. Již třetí kolo jdoucí za sebou se rozhodli uspořádat v Darkovicích. Jednalo se o první hřišťové kolo, navíc na nástřikové terče, takže všichni byli zvědaví, jak tyto podmínky zamíchají pořadím. V Darkovicích udělali jednu příjemnou změnu, když trať přemístili na druhou stranu hřiště pod tribunu, z které diváci mohli sledovat pěkně osvětlenou trať a kvalitní výkony soutěžících. Do Darkovic přijelo celkem 18 mužských družstev a 8 družstev něžného pohlaví. Jak to tedy v Darkovicích dopadlo?

V mužské kategorii na prvním místě skončili muži z Markvartovic, kteří si tak spravili chuť po nevydařeném druhém kole. Výsledný čas 24,160 s. S druhým nejrychlejším časem dokončili soutěž muži z Děhylova, kteří si do výsledkové tabule zapsali čas 25,234 s. A třetí příčku obsadili muži z Kobeřic, kteří si tak mohli dojít poprvé pro pohár v tomto ročníku a získali ho za čas 25,402 s. Nejrychlejší naplnění terče předvedl proudař z Kozmického Céčka, kterému se světlo u terče rozsvítilo v 18,449 s.

V ženské kategorii se na prvním místě neudála žádná změna, zlato opět vybojovaly holky z Markvartovic, a to s výsledným časem 23,265 s. Druhé skončily ženy z Kozmic, které tohoto umístění dosáhly s časem 28,692 s. A na bronzové příčce se umístila děvčata ze Závady, kterým se časomíra zastavila na hodnotě 29,816 s. Nejrychlejší proudařka běžela na levý terč a to při pokusu Markvartovických žen. Ke svému terči doběhla a naplnila za 22,428 s.

Za štístka tohoto kola musíme jasně považovat oba týmy z Markvartovic, z této soutěže si totiž odvezli double a vyhráli tak obě kategorie. Ženy z Markvartovic zatím v letošním ročníku NHHL nenašly pokořitele a vyhrávají tak již třetí kolo za sebou. Navíc v tomto kole, předvedly nejrychlejší čas vůbec, to znamená, že kdyby soutěžili v mužské kategorii, vyhrály by i tu. Navíc druhý ženským tým dokončil svůj pokus až více než pět vteřin po nich. Markvartovické týmy měly důvod k oslavám. Další štístka jsou určitě muži z Kobeřic, letošní nováček se nám rozkoukal již po dvou kolech a v tomto kole berou muži z Kobeřic třetí flek a chlapci tak ukázali, že na nástřikové terče jim to jde.

Smolaři v mužské kategorii jsou určitě obě poslední družstva. Levý proudař Štěpánkovických mužů nezapojil proudnici, a tak muži bojovali na rozdělovači, aby mu pomohli. Nakonec se jim útok povedlo dokončit, nicméně končí až poslední. Druzí smolaři jsou muži ze Vřesiny, kteří prozatím měli sezonu rozjetou dobře, ale díky nezapojené pravé spojce do rozdělovači dokončují muži ze Vřesiny s časem přes 49 sekund. V ženské kategorii jsou smolařky ženy z Malých Hoštic a z Píště, kterým se nástřikové terče plnily příliš dlouho. A nesmíme zapomenout na ženy z Martinova, které na soutěž nedorazily vůbec a tím pádem zapisují do tabulky 0 bodů.

Tento pátek zakončíme 4 týdenní maraton soutěží NHHL v Markvartovicích a pak budeme mít až do 13. 7. pauzu.

Attachments:
Download this file (vysledky Darkovice 1. 6. 2018.pdf)vysledky Darkovice 1. 6. 2018.pdf[ ]459 kB

2018.05.25 2. kolo Děhylov

Poslední pátek v měsíci květnu patřil druhému kolu NHHL, které se konalo v Děhylově. Děhylovští se vždy snaží připravit perfektní soutěž a taky na ni jezdí spoustu týmů z celého Moravskoslezského kraje. Letos do Děhylova zamířilo 28 mužských družstev a 11 ženských. Jak se těmto týmům dařilo na této rychlé trati?

V mužské kategorii se na prvním místě umístili domácí. Muži z Děhylova, kteří běželi jako první, nastavili laťku tak vysoko, že ji už nikdo nepřekonal. Vítězí s časem 14,721s. Druhou příčku obsadili muži z Tošovic, kteří si zaběhli čas 14,806. A stupínek s číslem tři obsadili muži ze Svobody a po druhém místě z Píště je možná začíná mrzet, že se nepřihlásili do ligy. Zaznamenali čas 15,074s. Nejrychlejší proudař byl domácí borec běžící vlevo. Svůj terč shodil v čase 14, 405s.

Ženskou kategorii ovládly absolutně ženy z Markvartovic, které navíc běžely jako úplně poslední tým. A holky to napálily opravdu skvostně a ještě pokořily rekord zdejší tratě (17,452). Druhé místo v Děhylově patřil holkám z Malých Hoštic (18,115), které si snad zpravily chuť po nepodařeném závodě v Píšti. A pohár za třetí místo si domů odvezly ženy z Kozmic, které dosáhly času 18,233s. Nejrychlejší proudařka běžela na levý terč při útoku holek z Markvartovic a shodit ho dokázala v čase 16,804s.

Za štístka musíme jasně napsat domácí muže z Děhylova, kterým se povedlo vyhrát svou soutěž a všichni víme, jak je někdy obtížné zabodovat na domácí půdě. V ženské kategorii volíme jednoznačně ženy z Markvartovic, kterým při prvním útoku praskla hadice a musely si útok zopakovat a běžet jako poslední družstvo soutěže, nicméně se jim i přesto podařilo vyhrát a dokonce pokořit rekord zdejší tratě.

Naopak Markvartovické muže musíme v tomto kole pasovat na smolaře. Strojníkovi se nejprve nepodařilo zapojit céčko pravého proudaře. Chtěli doběhnout a posbírat nějaké body, nicméně po vytažení koše z kádě jim rozhodčí zvedl za nesešroubovaný koš červený praporek. U žen jasně volíme za smolaře dvě béčkařky dvou posledních týmu. Bečkařce z Bělé se během útoku rozpojily hadice B a tak už jen holky dokončily, aby měly nějaký čas. A druhá béčkařka je z týmu Martinova, kterým se útok nepodařilo dokončit vůbec a odjížděli domů s nepopulárním eNkem.

Už tento pátek pokračujeme v Darkovicích, kde se při nástřikových terčích může zamíchat pořadím. Těšíte se?

Attachments:
Download this file (Výsledky Děhylov 25.5.2018.pdf)Výsledky Děhylov 25.5.2018.pdf[ ]386 kB

2018.05.18 1. kolo Píšť noční

Letošní ročník NHHL zahájili opět po roční odmlce hasiči z Píště. Vybrali si pro to datum 18. května. Celý týden se zdálo být počasí nic moc, a tak si nejen domácí hasiči přáli, aby hlavně v pátek nepršelo. Soutěž v Píšti se tradičně konala v prostorách před hasičárnou, kde se běží na trati do kopce. Letos se však členové SDH Píšť blýskli novým náběhem a pokusili se tak zase svou soutěž posunout k větší spokojenosti závodníků. A samozřejmě si v Píšti přišlo na své i oko diváka, když celý seriál Noční hlučínské hasičské ligy zahájil tradiční ohňostroj. Bohužel však hasičský Bůh nevyslyšel naše prosby a v půlce soutěže přišel s deštěm, nicméně závodníci se s tím museli poprat. Do Píště se sjelo celkem 24 mužských družstev a 10 ženských.

V mužské kategorii první kolo ovládli muži ze Vřesiny, kteří si za deště zaběhli čas 16,322s. Na druhé příčce se umístili muži ze Svobody, kteří terče v Píšti shodili v čase 16,363s. A Pohár ze třetí místo obdrželi muži z Kozmického Céčka, kteří v Píšti dokončili svůj útok v čase 16,908s. Nejrychlejším proudařem pátečního večera se stal levý proudař ze Svobody, který shodil svůj terč v čase 16,120s.

V ženské kategorii se oproti loňsku na prvním místě neudála žádná změna. Stejně jako loni se totiž v Píšti opět zadařilo Markvartovickým ženám, které soutěž vyhrály s časem 19,001. A holky z Markvartovic si odvezly ještě jedno prvenství, konkrétně jejich pravá proudařka, která předvedla nejrychlejší sestřik večera, když svůj terč shodila v čase 18,215s. Druhé místo za velkého jásotu, si přebraly ženy z Bělé, které dokončily svůj pokus v čase 20,461s. A třetí příčku obsadily děvčata ze Závady, přiemž jejich útok trval přesně 20,823s.

A opět tady máme rubriku smolař a štístko kola. A smolařů máme opravdu hodně. Ať to jsou muži ze Štěpánkovic, kteří letošní Píšť opouštěli s eNkem na výsledkové tabuli, či muže z Chuchelné a Darkovic, kteří si zapsali velmi vysoký čas a končí tak na chvostu tabulky, nebo třeba muže z Bělé, kteří měli problémy vzadu na košíku a berou pouhých 9 bodů do tabulky. V ženské kategorii za smolařky můžeme považovat děvčata z Martinova a holky z Píště, zejména těm v předu, kterým strojařka nedala moc příležitost. Nebo za smolařky můžeme považovat také loňské bronzové holky z Malých Hoštic, kterým se první kolo moc nepovedlo.

Štístka jsou asi jasná, v mužské kategorii to bude jistě Vřesina, která si v Píšti po loňské smolné sezoně spravila chuť. A velkým překvapením jsou holky z Bělé, kterým útok sedl naprosto skvěle a odvážejí si druhé místo. A nesmíme zapomenout ani na třetí Závadské holky, kterým loňská sezóna také nevyšla. Snad tedy nastartovaly lepší budoucnost hned v prvním kole.

Liga nám už tento pátek pokračuje druhým kolem v Děhylově, kde má trať právě opačný spád, tak uvidíme, jak na to družstva zareagují.

Attachments:
Download this file (vysledky 1 kolo Píšť 2018.pdf)vysledky 1 kolo Píšť 2018.pdf[ ]461 kB