Kola ligy 2019

2019.07.26 Report 6. kolo Bělá

Už 5. ročník se poslední pátek v měsíci červenci konala Noční soutěž v Bělé, která letos byla také šestým kolem NHHL. A podle výsledku to ne pro všechny družstva byla soutěž povedená.

První místo v mužské kategorii jasně vyhráli Vrbice, které si tak po dvou nepovedených kolech opět napravili chuť, výsledný čas jejich útoku má hodnotu 14,66 s. Druhou příčku s dalším čtrnáctkovým časem získaly muži z Větřkovic (14,71 s).Pohár a medaile za třetí místo tentokráte putovali do Stachovic, které dokončili svůj útok za 14,91 s. Levý proudař ze Stachovic si z Bělé odvezl ještě jednu medaili navíc, a to za nejrychlejší sestřik večera, svůj terč shodil v čase 13,88 s.

Ženská kategorie dopadla v Bělé také velmi zajímavě. První tři místa se vlezla do rozmezí skoro dvou vteřin. První příčku v Bělé vyhrály ženy ze Závady, které svůj útok dokončily s časem 17,79 s. Ovšem pravá proudařka svůj terč shodila v čase 16,95 s a připsala si tak nejrychlejší shoz Bělské soutěže. Druhé místo v ženské kategorii ovládly ženy z Tísku, které to zvládly útokem s časem 18,38 s. Místo bronzové patřilo minulý pátek v Bělé holkám ze Služovic, které dokončily svůj útok v čase 19,70 s.

Po šestém Bělském kole nás čeká 3.týdenní pauza od NHHL a uvidíme se tedy 16. 8. v Kozmicích.

Attachments:
Download this file (výsledky 2019 - Bělá.pdf)výsledky 2019 - Bělá.pdf[ ]824 kB

2019.07.19 Report 5. kolo Bohuslavice

Minulý pátek se konalo již páté kolo letošního ročníku NHHL. Letos pětka padla na Bohuslavice. Těsně předtím než začalo Bohuslavické kolo se nám rozpršelo, a tak každý čekal, jak to s počasím dopadne. Naštěstí se nám počasí umoudřilo a dovolilo klidný průběh soutěže.

V mužské kategorii předvedli nejlepší útok muži ze Svinova, kteří svůj pokus dokončili v čase 15,11s a odváží si tak pohár za první místo. Jen o kousíček za Svinovem skončili muži z TošOder, kteří dokončili v čase 15,12s a skončili tak druzí. Třetí příčku obsadili muži z Děhylova, na časomíře se jim rozsvítil výsledný čas v hodnotě 15,45s, nicméně proudař, který běžel na levý terč si v páteční večer připsal prvenství za nejrychleji sestříknutý terč (14,05s)

Ženskou kategorii opět ovládly neligové ženy z Malých Hoštic, které zvítězily s časem 17,69s. Pravá proudařka z Malých Hoštic navíc dokázala svůj terč sestříknout nejrychleji ze všech děvčat (17,66s). Druhou příčku si připsaly holky ze Svinova, ty zvládly dokončit svůj pokus za 17,98s. Medailové pozice nám uzavírají holky ze Závady, které se taktéž dostaly pod 18 vteřin a dokončili v čase 17,99s.

Už tento týden se nám NHHL přelomí do své druhé poloviny, a to na soutěži v Bělé.

2019.07.12 Report 4. kolo Závada

Máme za sebou čtvrté kolo a teď už nám to zase pojede jako na drátkách, jedno kolo za druhým.
Nicméně, čtvrté kolo letošního ročníku se konalo v Závadě. Místní sbor je dlouholetým pořadatelem nočních soutěží, takže nikdo nečekal, že by snad něco nefungovalo. Domácí mohli jen překvapit nějakou inovací, což se snad povedlo.

Letošní ročník, který byl již osmnáctým ročníkem noční soutěže v Závadě, se povedl ovládnout mužům z Větřkovic, kteří zaběhli svůj útok jako jediný mužský tým pod 15 vteřin. Výsledný čas byl 14,92s. Levý Větřkovický proudař zároveň svůj terč sestříkl nejrychleji ze všech. Druhé místo v Závadě patřilo klukům z Děhylova (15,22). Třetí stupínek obsadili muži ze Svinova s časem 15,25s.

V ženské kategorii zaběhly nejrychlejší útok ženy z Píště, které běžely jako třetí tým ve startovním poli, a poté už je nikdo nedokázal překonat, 17,13s. Pravá proudařka, která byla půjčena ze Závady si zapisuje nejrychlejší sestřik soutěže.
Druhé místo obsadily ženy z Malých Hoštic s časem 17,92s. A bronzová příčka patří ženám ze Svinova B, které dokončily útok s časem 18,27s.

Už tento pátek se všichni sejdeme na soutěži v Bohuslavicích.

2019.06.28 Report 3. kolo Kobeřice

3. Kolo NHHL se konalo u letošních jediných nováčku v pořádání kola. Všichni byli zvědaví na novou trať a jak se Kobeřičtí v pořádání osvědčí. Nutno říci, že na to, po kolika letech se v Kobeřicích noční závod koná, přijelo hodně družstev. Celkem se ukázalo 28 mužských a 10 ženských týmů. Atmosféra byla tedy parádní. Věříme, že si to pořádně užili také fanoušci a přihlížející.
Jak se tedy družstvům v Kobeřicích dařilo?

V mužské kategorii zaběhli nejlépe neligové Větřkovice, které dokončili s časem 14,77s, pravý proudař si dokonce připisuje nejrychlejší sestřik soutěže, svůj terč shodil za 14,48 s. Družstvo na druhé příčce už bere body do ligové tabulky, a tím jsou muži z Vrbice, kteří předvádí naprosto klidný útok a dokončují v čase 15,47s. Pohár za třetí místo putuje do Komárova. Kluci z Komárova dokončili svůj pokus v čase 15,69s.

V kategorii něžného pohlaví nám předvedly nejlepší pokus ženy z Malých Hoštic, které vítězí s časem 17,74s. Druhé místo obsadili ženy ze Svinova, které dokončily svůj pokus v čase 18,61s, ale na pravém proudu svítí čas 17,36 s, který je také nejrychlejším shozem v ženské kategorii. Příčku bronzovou obsadili ženy ze Závady, které svůj útok zvládly dokončit za 18,96s.

Takové byly Kobeřice. Doufejme, že příští rok se jejich kolo znovu objeví v kalendáři NHHL.
Už 12. 7. se všichni sejdeme v Závadě, která je naopak tradičním pořadatelem nočních závodů.

Download this file (výsledky Kobeřice.pdf)výsledky Kobeřice.pdf[ ]393 kB

2019.06.07 Report 2. kolo Markvartovice

Loni jsme byli v Markvartovicích na 4. kole, letos nám bohužel dvě kola odpadla, a tak jsme se podruhé v letošním seriálu potkali právě v Markvartovicích.
Zajisté všichni známe trať v Markvartovicích. Rychly náběh a trať mírně z kopce. Nebyl snad nikdo, kdo by nečekal rychlé časy. Ovšem to se v pátek 7. 6. nepotvrdilo. Spousta favoritů na této trati zaváhala.

V mužské kategorii zvítězili muži ze Stachovic s časem 14,365 s, kteří však nesbírají body do ligové tabulky. Těmi, co body sbírají, jsou druhé Výškovice, které si tak podruhé zapisují plný počet bodů, tedy 24, a to za čas 14,620s.

Ženskou kategorii ovládly ženy z Malých Hoštic, které byly do letošního ročníku pravidelným účastníkem NHHL. Letos se však rozhodly ligu vynechat, což je možná teď mrzí (17,627s). Pohár za druhé místo si z Markvartovic odvezly děvčata ze Svinova, které se letos do ligy zapsaly. Jejich výsledný čas byl 17,802s.

Už 28. 6. se podíváme na třetí kolo do Kobeřic. Kluci pořádají letos ligové kolo poprvé a všichni jsme zvědaví jak se s tím poperou.

Download this file (Výsledky Markvartovice.pdf)Výsledky Markvartovice.pdf[ ]390 kB

2019.05.17 Report 1. kolo Píšť

Minulý pátek nám odstartoval již 5. ročník NHHL a první kolo nemohlo proběhnout samozřejmě nikde jinde než v Píšti. Opět jsme si mohli start ligy zpestřit nádherným ohňostrojem, který k Píštecké soutěži neodmyslitelně patří.

První kolo v Píšti v mužské kategorii jasně ovládli nováčci z Výškovic. Mezi ženami kralovaly holky ze Závady přičemž jejich levá proudařka si zapsala nejrychlejší sestřik soutěže. Mezi muži byl nejrychlejším prudařem pravý proud z Bělé. Smůlu si však pro start sezóny vybralo více týmů, o čemž se můžete přesvědčit ve výsledcích.

Druhé kolo nás čeká 7. 6. v Markvartovicích.

Download this file (výsledky Píšť 2019.pdf)výsledky Píšť 2019.pdf[ ]818 kB

Divoké karty

Rada NHHL dává na vědomost, že letošního ročníku se mohou zúčastnit také 4 týmy nepatřící do mikroregionu Hlučínsko. V tomto roce budou vystaveny tzv. divoké karty, které umožní čtyřem týmům startovat v ročníku a být započtení do průběžného pořadí. Mohou tudíž soutěžit o putovní pohár NHHL. Družstvo, které bude mít zájem se o divokou kartu ucházet prosíme napište email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Možnost zasílání přihlášek máte od dnešního dne celý měsíc. Uzávěrka proběhne 28.2. 2019 v 23:59. V letošním roce se bude losovat a toto losování provede rada NHHL. Losování proběhne 7.3. spolu s vyhlášením.