Kola ligy 2019

2019.06.07 Report 2. kolo Markvartovice

Loni jsme byli v Markvartovicích na 4. kole, letos nám bohužel dvě kola odpadla, a tak jsme se podruhé v letošním seriálu potkali právě v Markvartovicích.
Zajisté všichni známe trať v Markvartovicích. Rychly náběh a trať mírně z kopce. Nebyl snad nikdo, kdo by nečekal rychlé časy. Ovšem to se v pátek 7. 6. nepotvrdilo. Spousta favoritů na této trati zaváhala.

V mužské kategorii zvítězili muži ze Stachovic s časem 14,365 s, kteří však nesbírají body do ligové tabulky. Těmi, co body sbírají, jsou druhé Výškovice, které si tak podruhé zapisují plný počet bodů, tedy 24, a to za čas 14,620s.

Ženskou kategorii ovládly ženy z Malých Hoštic, které byly do letošního ročníku pravidelným účastníkem NHHL. Letos se však rozhodly ligu vynechat, což je možná teď mrzí (17,627s). Pohár za druhé místo si z Markvartovic odvezly děvčata ze Svinova, které se letos do ligy zapsaly. Jejich výsledný čas byl 17,802s.

Už 28. 6. se podíváme na třetí kolo do Kobeřic. Kluci pořádají letos ligové kolo poprvé a všichni jsme zvědaví jak se s tím poperou.

Attachments:
Download this file (Výsledky Markvartovice.pdf)Výsledky Markvartovice.pdf[ ]390 kB

2019.05.17 Report 1. kolo Píšť

Minulý pátek nám odstartoval již 5. ročník NHHL a první kolo nemohlo proběhnout samozřejmě nikde jinde než v Píšti. Opět jsme si mohli start ligy zpestřit nádherným ohňostrojem, který k Píštecké soutěži neodmyslitelně patří.

První kolo v Píšti v mužské kategorii jasně ovládli nováčci z Výškovic. Mezi ženami kralovaly holky ze Závady přičemž jejich levá proudařka si zapsala nejrychlejší sestřik soutěže. Mezi muži byl nejrychlejším prudařem pravý proud z Bělé. Smůlu si však pro start sezóny vybralo více týmů, o čemž se můžete přesvědčit ve výsledcích.

Druhé kolo nás čeká 7. 6. v Markvartovicích.

Download this file (výsledky Píšť 2019.pdf)výsledky Píšť 2019.pdf[ ]818 kB

Divoké karty

Rada NHHL dává na vědomost, že letošního ročníku se mohou zúčastnit také 4 týmy nepatřící do mikroregionu Hlučínsko. V tomto roce budou vystaveny tzv. divoké karty, které umožní čtyřem týmům startovat v ročníku a být započtení do průběžného pořadí. Mohou tudíž soutěžit o putovní pohár NHHL. Družstvo, které bude mít zájem se o divokou kartu ucházet prosíme napište email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Možnost zasílání přihlášek máte od dnešního dne celý měsíc. Uzávěrka proběhne 28.2. 2019 v 23:59. V letošním roce se bude losovat a toto losování provede rada NHHL. Losování proběhne 7.3. spolu s vyhlášením.